slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 30 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 9 391 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 58,63 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, 3 pokoje na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2015 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 560 000 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może przepięknym i eleganckim wnętrze wykończonym w bardzo gustownym stylu i utrzymanym w doskonałej kondycji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również przepięknym, bajkowym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnej rodziny ceniącej europejski poziom życia, komfort, prestiż, ciszę, wygodę i spokój.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– wc dla gości
PIĘTRO:
– 2 sypialnie
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz wygody. Mamy tu, dla przykładu, rozprowadzoną sieć ogrzewania podłogowego. Za bezpieczeństwo natomiast odpowiadają solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Osoby zmotoryzowane docenią miejsce parkingowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. W zasięgu wzroku mamy bogate zaplecze handlowo-usługowe. Są tu i dyskonty popularnych sieci, i centra handlowe, i apteki, i przedszkola, i szkoły. Okolica uchodzi za bardzo malowniczą, cichą, spokojną i oddaloną od głównych dróg.

Współpracując z WGN Wejherowo, otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-76)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl