slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 726 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 712 m2, a także ciekawa cena 690 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2012 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 146 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczaruje w pierwszej kolejności swoim gustownie zaaranżowanym z dbałością o najdrobniejszy nawet detal wnętrzem wyposażonym w najnowocześniejsze gadżety XXI wieku (światłowód). Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
NIŻSZĄ KONDYGNACJĘ: taras + pokój dzienny + wiatrołap + kuchnię + sypialnię + łazienkę z wc + kuchnię letnią;
WYŻSZĄ KONDYGNACJĘ: garderobę + łazienkę + 2 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastycznie wypielęgnowaną działką. Na rodziny posiadające samochód czeka garaż w osobnym budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa dodatkowo ładnie zaadaptowanym poddaszem. Na koniec warto wspomnieć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w niezwykle bezpiecznej, spokojnej i cichej lokalizacji. Znajdziemy tu: wiele punktów usługowych, sklepów, szkół itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN gwarantuje pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-437)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl