slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zgorzelca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 227 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 882 m2, a także ciekawa cena 710 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 220 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano osiem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z przepięknym, uroczym stawem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem o następującym układzie:
POZIOM DWA: pomieszczenia poddasza;
POZIOM JEDEN: pomieszczenie pomocnicze + przedpokój + 2 pokoje dzienne + klatka schodowa + łazienka + komunikacja + ganek + 2 pokoje;
POZIOM ZERO: 2 sypialnie + wiatrołap + letnia kuchnia + kuchnia + wiatrołap + pokój dzienny + łazienka + klatka schodowa + przedpokój + pokój;
POZIOM MINUS JEDEN: kotłownia + skład opału + 3 pomieszczenia gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi atrakcyjną propozycję dla zamożnych klientów poszukujących przestrzennych wnętrz, otoczenia niskiej zabudowy jednorodzinnej, bezpiecznej, spokojnej okolicy z miejskimi udogodnieniami, terenami sprzyjającymi rekreacji. Na majętne osoby dysponujące kilkoma autami czekają dwa garaże. Do niewątpliwych atutów tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży dopisać należy zagospodarowaną i ogrodzoną działkę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w pobliżu węzła autostrady A4, Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Wykroty (KSSE) i drogi krajowej nr 94. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się także dla bogatego inwestora pod pracownicze najmy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta popularnym wśród naszych stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13977)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl