slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielnej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (9 551 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 500 m2, a także ciekawa cena 850 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2019 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 89 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu sklepów, marketów, szkół, punktów usługowych, a także przepięknych terenów zielonych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z ujętym w cenie częściowym umeblowaniem/wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nie tylko życie na światowym poziomie wśród licznych udogodnień (klimatyzacja), ale również wysoki stopień bezpieczeństwa (rolety zewnętrzne).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa na tle konkurencyjnych ofert wytwornym i stylowym wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + pokój dzienny + sypialnia + łazienka + spiżarnia + pralnia + taras;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie + taras + balkon.
Zmotoryzowani docenią garaż na jeden samochód.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacjom. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-6072)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl