slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mielec

Rezydencja na sprzedaż Mielec

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Mielcu (podkarpackie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 244 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,58 mln zł (6 475 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 698 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1998 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje już od pierwszej prezentacji starannie utrzymaną działką z przepięknym tarasem oraz prywatnym basenem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza zastosowaniu licznych, nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, jak np. fotowoltaika. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje lokatorom zarówno wysoki komfort życia, jak i poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze dba m.in. ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją bezpieczeństwa jest tu wideodomofon, instalacja alarmowa oraz kamery.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa gustownie zaaranżowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + 2 pomieszczenia gospodarcze + korytarz;
KONDYGNACJA 0: korytarz + wiatrołap + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + garaż + łazienka z wc;
KONDYGNACJA 1: łazienka + korytarz + 4 sypialnie.
Osoby posiadające samochód ucieszy z pewnością garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym osobom, dla których wysoki standard życia, spokój, a zarazem bliskość infrastruktury usługowej to priorytety. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się nieopodal piekarni, sklepów, punktów usługowych, przedszkoli, galerii handlowych, stacji paliw, basenów oraz kościołów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia także prywatność i intymność, gdyż działka wokół porośnięta jest tujami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom życie w wygodzie i najwyższym standardzie. W tym miejscu warto podkreślić również duży potencjał, jakim poszczycić się może oferowana na do sprzedaży ekskluzywna rezydencja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-187)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl