slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Słowo wstępne do kwartalnika A&R 4/2023

Słowo wstępne do kwartalnika A&R 4/2023

Gwarantowany zwrot z inwestycji w nieruchomości

Idealny portfel inwestycyjny powinien składać się z kilku rodzajów aktywów. Jego istotną częścią mogą stać się nieruchomości premium i komercyjne. Inwestując w ten segment rynku generujemy zwrot wkładu dzięki wzrostowi wartości naszego instrumentu (wciąż rosnące ceny nieruchomości), jak i generowaniu dochodu przez sam instrument (najem lokalu czy apartamentu, przekładający się na comiesięczne zyski).
Warto korzystać z możliwości jakie daje nam wciąż zmieniający się rynek nieruchomości. Elastyczność w działaniu i szybkość podejmowania decyzji będzie niewątpliwym atutem zwłaszcza młodych inwestorów. To właśnie te osoby, będą w stanie osiągnąć ponadprzeciętne wyniki finansowe, mimo kapryśnej niekiedy sytuacji gospodarczej w kraju i na świecie.
Inwestycja w nieruchomości jest jedną z najlepszych metod pomnażania majątku. Możliwość wytwarzania dochodu pasywnego połączona ze wzrostem cen nieruchomości powoduje, że długoterminowo nie ma lepszej lokaty kapitału.

Zobacz: Apartamenty&Rezydencje 4/2023

Warto zatem uważnie przyjrzeć się proponowanym w najnowszym wydaniu „Apartamenty&Rezydencje” ofertom z rynku premium i nieruchomości zabytkowych, oceniając je nie tylko pod kątem nakładów pieniężnych jakie musimy poczynić, ale również korzyści jakie mogą przynieść dla naszych portfeli w przyszłości.

Rentowność nieruchomości nie powinna być jednak jedynym kryterium, które zdecyduje o dokonywanym przez nas zakupie. Walory estetyczne, ponadczasowość i unikatowość wybranego przez nas apartamentu czy rezydencji pozwolą odczuć podwójną satysfakcję ze śmiałego inwestowania.

Zapraszam do uważnej lektury naszego kwartalnika i odważnych decyzji inwestycyjnych przekładających się na znakomite wyniki finansowe!

Luiza Stasiak / Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN