po lewej kuchnia, po prawej hol w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Legnica (okolice)

Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 60 m2 z podziałem na 3 pokoje w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 300 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2021 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na I piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie umeblowany, prestiżowy i elegancki. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + balkon. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury (sklepy, markety etc.). Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się zaledwie 10 minut spacerem od Rynku, urzędów, kina, parku. Cena luksusowego apartamentu do wynajęcia obejmuje opłatę za miejsce parkingowe.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do wynajmu) skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3684)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl