nowoczesny design salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Białystok

Apartament do sprzedaży Białystok

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Białymstoku (podlaskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 498 000 złotych. Powierzchnia 55 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 9 055 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na IV piętrze w 8-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 2017 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym oraz lokatorską komórką. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z całkowitym, widocznym na zdjęciach wyposażeniem. Dużym atutem ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także uwzględniona już w cenie opłata za dwa miejsca postojowe w podziemnym garażu. Wysoki standard, ogrzewanie podłogowe, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż: salon + balkon + kuchnia + korytarza + 2 sypialnie + łazienka z wc. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz bezpłatne konsultacje kredytowe z 26 banków z doradcami. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (131-1890)

Kontakt:
e-mail: u.lukaszewicz@wgn.pl
tel. +48 85 66 100 72
tel. +48 787 635 987