nowocześnie zaaranżowana kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 369 000 złotych. Powierzchnia 63,4 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 5 820 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. II piętro w 4-kondygnacyjnej kamienicy. Rynek wtórny. Ekspozycja okien na wszystkie cztery strony świata.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest prawdziwą perłą na lokalnym rynku nieruchomości. Prestiżowa lokalizacja w samym sercu miasta, piękny widok na Starówkę, fontannę i ratusz to kolejne z jego największych zalet. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaprojektowane w znakomitym stylu i standardzie zgodnie z najnowszymi trendami. Tutaj każda, wolna przestrzeń została funkcjonalnie zagospodarowana i wykorzystana.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– sypialnia
– pokój
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży po generalnym remoncie w 2017 r. Na straży bezpieczeństwa stoją solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska. Osoby zmotoryzowane ucieszą liczne miejsca postojowe w podwórzu kamienicy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w biurze. Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12126)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl