wytworny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Cena – 435 tys. złotych. Budynek wybudowany w 2016 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny. Powierzchnia 76 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 5 724 złotych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu przepięknych terenów zielonych. Blisko stąd również do przedszkola, placu zabaw dla dzieci, licznych sklepów oraz klubów fitness. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy przynależne, podziemne miejsce parkingowe. Dodatkowo do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowane w niezwykle nowoczesnym stylu:
– komunikacja
– salon
– garderoba
– balkon
– aneks kuchenny
– pomieszczenie gospodarcze
– pokój dla dziecka
– łazienka
– sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym lokatorom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dbają o to m.in. antywłamaniowe drzwi, zamknięty charakter osiedla oraz ogrzewanie podłogowe. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12146)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl