zaprojektowany w nowoczesnym designie salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Cena – 320 tys. złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny. Powierzchnia 61,8 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 5 178 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją znakomitą lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Na wyciągnięcie ręki znajdują się liczne sklepy, restauracje przychodnia lekarska, apteka oraz miejsca parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży olśniewają przestronnością, komfortem i nasłonecznieniem. Są to: salon + wc + balkon + łazienka + kuchnia + 2 pokoje. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów na wizytę. Wyróżnia nas skuteczność profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11944)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl