efektowne oświetlenie salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2012 roku o 4 kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 3 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, III piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 489 tys. złotych (5 094 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 96 m2.

Długą listę zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży otwiera znakomita lokalizacja na terenie zadbanego osiedla, w ciszy i spokoju. W pobliżu znajdziemy wiele sklepów, centrum handlowe, szkołę, przedszkole, boisko, ośrodek zdrowia etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z komórką lokatorską, indywidualnie przypisanym miejscem postojowym, zabudową kuchni oraz markowym sprzętem AGD z szafami w zabudowie (po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem). Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ogromnym potencjałem z opcją powiększania o powierzchnię strychową, gdzie doprowadzona jest instalacja elektryczna.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM I: przedpokój + salon + łazienka z wc + balkon + kuchnia
POZIOM II: komunikacja + sypialnia + pokój + łazienka z wc.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zaprojektowane w nowoczesnym designie. Ponadto wnętrze jest słoneczne, jasne, przestronne i widne. Tutaj każdy szczegół zaaranżowany został zgodnie z najnowszymi trendami, a dzięki systemowi oświetlenia podsufitowemu (i nie tylko) uzyskano bardzo przytulny i nastrojowy klimat.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w naszym biurze. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12030)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl