prestiżowy salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także jego atrakcyjna cena 239 000 złotych, 2 pokoje oraz położenie na I piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży o powierzchni 50 m2 wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 780 zł/m2. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na północ – południe.

Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta otwiera długą listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Nieopodal kompletna infrastruktura: przedszkole, szkoła, przychodnia zdrowia, parki, sklepy, centra handlowe, punkty gastronomiczne i usługowe. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + balkon + pokój + kuchnia + jadalnia + łazienka + przedpokój. Luksusowy apartament na sprzedaż posiada własne ogrzewanie gazowe zasilane piecem dwufunkcyjnym. Osoby zmotoryzowane ucieszą liczne miejsca postojowe przy budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z umeblowaną oraz wyposażona w sprzęt AGD kuchnią. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.. (015-12241)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl