komfortowy salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom najwyższy poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 4 838 zł/m2, najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 61,8 m2 oraz adekwatną do standardu cenę 299 000 zł. Ponadto luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją 3 pokoi, a także lokalizacją na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Długą listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży otwiera doskonała lokalizacja na poszukiwanym na rynku osiedlu. Nieopodal znajdziemy przychodnię zdrowia, aptekę, sklepy oraz restauracje. To wyjątkowo cicha i spokojna okolica.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– balkon
– kuchnia
– 2 pokoje
– łazienka
– wc.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wraz z umeblowaną i wyposażoną kuchnią.

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą liczne miejsca parkingowe. Zapraszamy na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Wyróżnia nas skuteczność profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12256)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl