prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien na cztery strony świata. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o czterech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 369 tys. złotych (5 820 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 63,4 m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim domownikom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Dbają o to miedzy innymi solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są po generalnym remoncie w 2017 roku.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka + pokój + sypialnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży uważany jest za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Do długiej listy zalet warto jeszcze dodać elitarną lokalizację w centrum miasta. Z okien rozpościerają się imponujące widoki na Starówkę miejską, fontannę oraz Ratusz. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca nowoczesnym projektem i aranżacją.

Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależą 2 pomieszczenia piwniczne. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą miejsca postojowe w podwórzu kamienicy. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z kuchenną zabudową, markowym sprzętem AGD, szafami w zabudowie, a także wyposażeniem (po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem). Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży tego luksusowego apartamentu w naszym biurze. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12259)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl