prestiżowe wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 514 zł/m2 oraz funkcjonalnym rozkładem 3 pokoi. Między innymi dzięki temu luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku pięciokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaż zapewnia wysoki poziom życia. Cena – 469 000 złotych. Funkcjonalny metraż 72 m2, korzystna ekspozycja okien oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim przepięknym tarasem oraz ogrodem. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle komfortowe, eleganckie i przestronne. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na zamkniętym terenie, co w znaczącym stopniu podnosi jego prestiż. Nieopodal znajdują się sklepy, klub fitness, targowisko miejskie etc.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– aneks kuchenny
– taras
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój.
Praktycznym rozwiązaniem jest na pewno przynależna komórka lokatorska.

Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12363)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl