elegancki salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2012 roku o czterech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 490 tys. złotych (5 090 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 96,26 m2.

Luksusowy apartamentu na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem i związaną z tym doskonałą lokalizacją na terenie zadbanego osiedla. Wokół cisza i spokój, a także bogata infrastruktura:
– sklepy wielkopowierzchniowe
centrum handlowe
– szkoła
– przedszkole
– obiekty sportowe
– ośrodek zdrowia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu adresowany do rodzin szukających prestiżu, wygody oraz przestrzeń. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przypisanym miejscem postojowym przy budynku oraz komórką lokatorską. Pozostałe pokoje i pomieszczenia prezentują się jak poniżej:
na PIERWSZYM POZIOMIE:
– przedpokój
– salon
– łazienka z wc
– balkon
– jadalnia
– kuchnia
na DRUGIM POZIOMIE:
– komunikacja
– sypialnia główna
– pokój
– łazienka z wc
– sucha sauna.

Luksusowy apartament na sprzedaż z prywatną sauną i balkonem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży tego luksusowego apartamentu w naszym biurze – oferta na wyłączność, tylko u nas. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12432)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl