po lewej nowoczesny salon, po prawej komfortowa kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławiec (dolnośląskie). Budynek oddany do użytku został w 2016 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 6 182 zł/mkw. a także położeniem na bezpiecznym IV piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 2 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku południowym gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 55 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 340 000 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przynależnym miejscem parkingowym, komórką lokatorską oraz przepięknym balkonem. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca nie tylko swoją wyśmienitą lokalizacją, ale również funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są kompletnie umeblowane i wyposażone.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na zamkniętym terenie. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W razie wszelkich pytań, skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12761)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl