słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie. Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą  5 335 zł/m2 oraz funkcjonalnym rozkładem dwóch pokoi. Między innymi dzięki temu luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na trzecim piętrze, najlepiej w budynku pięciokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaż zapewnia wysoki poziom życia. Cena – 239 tys. złotych. Funkcjonalny metraż 44,8 m2, korzystna ekspozycja okien na trzy strony świata oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z częściowym umeblowaniem. Duża zaletą tego oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno jego komfortowa lokalizacja w pobliżu bogatej infrastruktury. Nieopodal znajdziemy hipermarkety znanych sieci, liczne sklepy, apteki, ośrodki zdrowia, obiekty sportowe, szkoły, przedszkola.

Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresują liczne miejsca postojowe przy budynku. Dla wszystkich przewidziano natomiast praktyczne pomieszczenia piwniczne. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + kuchnia + łazienka + sypialnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżowym, słonecznym i eleganckim wnętrzem. Zapraszam do kontaktu lub na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży w naszym biurze.

Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12502)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl