zaprojektowane w modnym stylu wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północny zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o trzech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 249 tys. złotych (4 199 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 59,3 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do osób, które docenią  bezpieczną i spokojną lokalizacja, a ponadto luksus, prestiż, elegancję oraz komfort. Warto w tym miejscu nadmienić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w pobliżu rozbudowanej infrastruktury, tj. przedszkoli, szkół, sklepów, dyskontów znanych marek, szpitala, piekarni, ośrodków zdrowia etc. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią liczne miejsca postojowe przy budynku.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: łazienka + kuchnia + salon + korytarz + sypialnia. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne (7 m2), a także możliwość korzystania ze strychu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży tego luksusowego apartamentu w naszym biurze. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12510)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl