widok na jadalnię i salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien na cztery strony świata. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Przepięknie odrestaurowana, przedwojenna kamienica o czterech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 369 000 złotych (5 820 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 63,4 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.  Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.  Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy duża liczna miejsc postojowych w podwórzu. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależą 2 piwnice.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż poszczycić się może nowoczesnymi rozwiązaniami, (np. oświetlenie LED-owe), gustowną aranżacją, a także prestiżem i elegancją. Na straży bezpieczeństwa lokatorów stoją antywłamaniowe drzwi wejściowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka + pokój dzienny + pokój + sypialnia + aneks kuchenny + przedpokój. Długa listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamyka imponujący widok z okien na Rynek, Starówkę, fontannę oraz ratusz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży tego ekskluzywnego apartamentu w naszym biurze.

Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12283)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl