prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o trzech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 385 tys. złotych (4 806 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 80,1 m2. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.  Luksusowy apartament na sprzedaż to rewelacyjna propozycja zakupu inwestycyjnego z myślą o późniejszym wynajmie albo sprzedaży z dużym zyskiem. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresują liczne, ogólnodostępne miejsca postojowe przy budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, jak na przykład:
– instalacja światłowodowa
– oświetlenie LED
– ogrzewanie podłogowe
– instalację RTV wraz z osprzętem w każdym pomieszczeniu
itp.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje::
– pokój dzienny
– łazienka
– 3 sypialnie
– hol
– garderoba
– kuchnia.
Warto dodać, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy duże pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto swoją genialną lokalizacją w samym centrum miasta. na wyciągnięcie ręki bolesławiecka Starówka, przedszkole, szkoła, kino, kościół, ośrodek zdrowia, sklepy, restauracje etc. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają obiekty sportowe, ścieżki rowerowe oraz rozległe tereny zielone. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych . Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12521)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl