efektowne oświetlenie salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 551 zł/mkw. oraz położeniem na bezpiecznym III piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 63,5 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 289 000 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartamentu na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezwykle atrakcyjne, przestronne i bardzo słoneczne:
– pokój dzienny
– balkon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc
– korytarz.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaży pomieszczenie piwniczne. Na osoby zmotoryzowane czekają liczne miejsca parkingowe przy budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury:
– przedszkola
– szkoły
– liceum
– sklepów
– dyskontów znanych sieci
– klubu fitness
– przychodni zdrowia
– apteki
– terenów zielonych.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom, które szukają wygody, komfortu oraz cichej i spokojnej lokalizacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w biurze. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12564)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl