komfortowe wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Budynek oddany do użytku został w 2017 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 800 zł/mkw. oraz położeniem na bezpiecznym, drugim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku północ – południe – zachód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 91, 66 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 440 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Doskonała lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na wyciągnięcie ręki szkoły, przedszkola, sklepów, ośrodka zdrowia, aptek, kościoła etc. Na straży bezpieczeństwa domowników stoją solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne znanej marki. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + salon + 2 pokoje + balkon + łazienka z wc + kuchnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom szukającym lokalu do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych oraz rodzinom ceniącym przestrzeń. Należy wspomnieć, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zostały zaaranżowane z dbałością o każdy szczegół zgodnie z najnowszymi trendami. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca nowoczesnym designem, przestronnością, prestiżem i wygodą. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle słoneczne, jasne i widne. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12600)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl