wytworny pokój gościnny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż w kamienicy zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 5 527 zł/mkw. oraz położeniem na bezpiecznym parterze, w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku północny zachód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 57,9 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 320 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży z dużym zyskiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w sercu miasta. Na wyciągnięcie ręki słynna Starówka, liczne sklepy, restauracje, szkoła, przedszkole, obiekty sportowe, przychodnia lekarska etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Dla podwyższenia komfortu użytkowania luksusowego apartamentu na sprzedaż zainstalowano w nim ogrzewanie podłogowe. Wyjątkowo nowocześnie prezentuje się też oświetlenie sufitowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– jadalnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– sypialnia
– salon.
Zapraszam na prezentację.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12608)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl