zaprojektowane w klasycznym stylu wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 299 000 złotych,a także komfortowa powierzchnia 57,9 mkw. w 3-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 2 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku północny zachód, przemyślany parter oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 164 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży położony w ścisłym centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki słynna Starówka, sklepy, restauracje, szkoła, przedszkole, boisko, baseny, przychodnia lekarska etc. Luksusowy apartament na sprzedaży poszczycić się może komfortowym, prestiżowym i eleganckim wnętrzem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są po generalnym remoncie: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + przedpokój + kuchnia + jadalnia. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z częściowym umeblowaniem. Gwarancją komfortu i wysokiego standardu jest tu m.in. ogrzewanie podłogowe, domofon, instalacja TV w każdym pomieszczeniu oraz niezwykle efektowne oświetlenie sufitowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również po zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Cena ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji. Zapraszam na prezentację. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie

Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12807)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl