stylowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 319 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na II piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 79,3 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 023 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 3-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta, amfiladowym układem pomieszczeń oraz komfortowym wnętrzem. Nieopodal słynna Starówka, przedszkole, szkoła, kino, kościół, ośrodek zdrowia, sklepy, restauracje, obiekty sportowe, ścieżki rowerowe i tereny zielone. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: pokój dzienny + sypialnia + kuchnia + pokój + antresola + gabinet + łazienka + garderoba + balkon. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Duże wrażenie robi we wnętrze ciekawe oświetlenie LED-owe. Kuchnia w pełni wyposażona ze sprzętem AGD. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa monitoring z kamerami. Osoby zmotoryzowane docenią liczne miejsca postojowe przy budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega negocjacji. Zapraszam na prezentację tego oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12655)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl