komfortowe i przestronne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 460 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 83,8 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 489 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje wciąż do negocjacji. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są zaprojektowane w nowoczesnym designie:
na KONDYGNACJI 1: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny
na KONDYGNACJI 2: garderoba + sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na zamkniętym, elitarnym osiedlu, w pobliżu licznych sklepów, przedszkoli, placów zabaw, klubów fitness. Wokół tereny rekreacyjno-zielone. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również stylowo wykończonym, prestiżowym wnętrzem.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13207)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl