nowoczesny design wnętrza ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Cena – 379 tys. złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na trzecim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny pierwotny. Powierzchnia 61 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 6 213 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przestronnym pomieszczeniem piwnicznym. Na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa monitoring oraz domofon. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdziemy:
– korytarz
– salon
– łazienka
– balkon
– kuchnia
na DRUGIM POZIOMIE znajdziemy:
– wc
– sypialnia
– pokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są komfortowo urządzone, jasne i słoneczne. Luksusowy apartament na sprzedaż ogrzewany z sieci miejskiej. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom, które szukają lokalu do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży tego ekskluzywnego apartamentu w naszym biurze.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12019)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl