zaaranżowane w klasycznym stylu wnętrze salonu luksusowego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Powierzchnia 48,61 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 5 904 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z 2 pokoi i usytuowany jest na II piętrze w 4-kondygnacyjnej kamienicy. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Rynek wtórny. Cena – 287 000 złotych. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim komfortowym wnętrzem o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie.
Wnętrze częściowo umeblowane: kuchnia + sypialnia + salon + łazienka + przedpokój.
Warto podkreślić, że kuchnia jest w zabudowie wraz ze sprzętem AGD. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów są solidne, antywłamaniowe rolety. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ogrzewany gazowo. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica.

Na osobną uwagę zasługuje doskonała lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się nieopodal szkoły, przedszkola, sklepów, przychodni lekarskiej etc. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zapraszam do kontaktu lub na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12075)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl