prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Apartament do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Cena – 489 tys. złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z czterech pokoi i usytuowany jest na parterze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny. Powierzchnia 90,86 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 5 382 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ujętymi w cenie kuchennymi meblami i sprzętem AGD. Pozostałe umeblowanie do negocjacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony jest w wiele nowoczesnych i inteligentnych rozwiązań, jak np. elektroniczne głowice termostatyczne umożliwiające indywidualną regulację temperatury w pomieszczeniu, co zapewnia dużą oszczędność energii. Warto dodać, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależą 2 pomieszczenia piwniczne.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: kuchnia + taras + pokój dzienny + sypialnia + łazienka + 2 pokoje. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również swoim idealnie utrzymanym ogrodem oraz ogromnym tarasem. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje własny parking. Do długiej listy zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto jeszcze dodać prestiżową lokalizację w centrum miasta, blisko sklepów, restauracji, szkół, przedszkoli itp. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12044)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl