kameralne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Apartament do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 3 051 zł/mkw. oraz położeniem na bezpiecznym parterze, w 3-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 73,75 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 225 000 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł kapitalny remont. W trakcie prac remontowych m.in.:
– położono nową instalację wodno-kanalizacyjną
– położono nową instalację energetyczną
– położono nową instalację CO
– położono płytki na podłogach oraz panele
– urządzono i wyposażono kuchnię.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– schowek
– pralnia
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż kompletnie umeblowane. Niecodzienną ciekawostką jest przynależny do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wydzielony teren rekreacyjny. Na zmotoryzowanych czeka garaż obok budynku.

Luksusowy apartament doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Sprzyja temu znakomita lokalizacja wśród lasów iglastych. Blisko stąd do szkoły, ośrodka zdrowia, strefy ekonomicznej, autostrady A4 i A18 etc. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa kompletnie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12603)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl