kameralny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Apartament do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 258 000 zł (2 966 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 87 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + kuchnia + pokój + 2 garderoby + sypialnia + łazienka + komunikacja + korytarz + garderoba + pomieszczenie z wanną z hydromasażem + kotłownia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa o co dbają solidne, antywłamaniowe drzwi. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również znakomitą lokalizacją w otoczeniu terenów leśnych. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np. sklepów, poczty, szkół.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży godny polecenia osobom ceniącym spokój i bliskość natury (lasy) z dogodnym dojazdem do miasta, autostrad i strefy ekonomicznej. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13278)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl