wytworne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Chorwacja (Sovlje)

Apartament do sprzedaży Chorwacja (Sovlje)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Sovlje (Chorwacja). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 981 583 złotych (10 750 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 91,31 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem – znakomicie nadaje się na długoterminowy wynajem w systemie condo ( roczny czynsz na poziomie 7% w PLN 5% w EUR). Sprzyja temu tutejszy klimat zapewniający ponad 280 dni słońca w roku. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy Chorwackie Parki Narodowe, wiele tras rowerowych i pieszych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). W częściach wspólnych najdziemy między innymi dwa baseny, siłownię, ogród. Wokół niska zabudowa, spokój i cisza. Z okiem roztacza się zapierający dech w piersiach widok na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż jest całkowicie wyposażony „pod klucz”. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy indywidualne miejsce parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją 200 metrów od morza, w samym sercu Chorwacji.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + 3 sypialnie + łazienka + pokój dzienny + taras + aneks kuchenny. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-56)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl