wytworna jadalnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Chorwacja

Apartament do sprzedaży Chorwacja

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Sovlje (Chorwacja). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, parterze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1 093 060 złotych (10 750 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 101,68 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją malowniczą lokalizacją zaledwie 200 metrów od morza, w samym sercu Chorwacji. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną, spokojną i cichą. W pobliżu znajdziemy słynne „Chorwackie Parki Narodowe” oraz „Park Przyrody Vransko Jezero”. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają trasy rowerowe oraz piesze. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno indywidualne miejsce parkingowe.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży wykończone są w standardzie „pod klucz” z rozprowadzoną klimatyzacją.  Co więcej, domownicy będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych ogrodu, siłowni, a także basenów. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: loggia +  2 sypialnie + przedpokój + salon + łazienka + 2 tarasy + aneks kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto swoim ogromnym potencjałem, z opcją przeznaczenia go pod długoterminowy wynajem w systemie condo (roczny czynsz na poziomie 7% w PLN 5% w EUR). WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-65)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl