po lewej kuchnia, po prawej salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Częstochowa

Apartament do sprzedaży Częstochowa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 239 tys. złotych, a także komfortowa powierzchnia 47 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód, wygodny parter, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 085 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją w pobliżu licznych sklepów, szkół, przedszkoli itp. Warto w tym miejscu wspomnieć również o odremontowanym wnętrzu, kompletnym wyposażeniu wnętrza oraz funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń: przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Zapraszam na prezentację i zachęcam do zakupu tego ekskluzywnego apartamentu. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8354)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl