nowoczesna kuchnia i salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Częstochowa

Apartament do sprzedaży Częstochowa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków. Cena – 249 000 złotych. Powierzchnia 48 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 5 188 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na I piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– łazienka.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wraz z umeblowaniem (w cenie).

Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest jego malownicza i spokojna lokalizacja w cichej okolicy blisko centrum. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7610)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.plv