po lewej salon, po prawej aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Częstochowa

Apartament do sprzedaży Częstochowa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 255 000 złotych. Powierzchnia 50 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 5 100 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. IV piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w pobliżu licznych sklepów oraz słynnej promenady. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– kuchnia
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są odremontowane i wyposażone.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8023)

Kontakt:
e-mail: m.slezak@wgn.pl