wytworne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Ełk

Apartament do sprzedaży Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 580 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem pięciu pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na trzecim piętrze, najlepiej w budynku pięciokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 950 tys. złotych. Wygodny metraż 170,26 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2005 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Doskonała lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na wyjątkowo kameralnym osiedlu nieopodal centrum. Właścicieli aut zainteresuje ujęte w cenie miejsce parkingowe. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica (3,97 mkw.).

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla wielodzietnej rodziny ceniącej komfort. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są zaaranżowane w stonowanej elegancji; jasne ściany współgrają z podłogami, a także ze schodami i oknami w kolorze złoty dąb. Wszystko urządzone gustownie. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej wejrzenia swoim stylowym, komfortowym wnętrzem zaaranżowanym na 2 poziomach:
KONDYGNACJA 1: balkon + pokój dzienny + łazienka + jadalnia + kuchnia
KONDYGNACJA 2: wc + 2 łazienki + garderoba + balkon + 3 sypialnie + miejsce do relaksu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3750)

Kontakt:
e-mail: haraburda@wgn.pl