komfortowy pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1975 roku o jedenastu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, dziewiątym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 449 tys. złotych (9 761 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 46 m2.

Luksusowy apartament do sprzedaż bez księgi wieczystej (brak jakichkolwiek obciążeń). Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + łazienka z wc + hol + garderoba + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż ujmuje widoczne na zdjęciach umeblowanie.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są po kapitalnym remoncie, kiedy to wymieniono wszystkie instalacje, wycyklinowano i polakierowano parkiet, zaaranżowano na wymiar i wyposażono aneks kuchenny etc. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w unikatowej lokalizacji, tuż obok plaży oraz słynnego parku. Z okien roztacza się imponujący widok na morze.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-614)

Kontakt:
e-mail: pawel.szydlowski@wgn.pl