po lewej salon, po prawej pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Powierzchnia 64 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 9 375 złotych. Cena – 600 000 złotych. Rynek wtórny.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na II piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i zielonej okolicy. Po sąsiedzku kompletna, rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa wraz ze szkołami, przedszkolami, placami zabaw, przychodniami lekarskimi etc. Niedaleko stąd również do obwodnicy.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży widne, jasne i słoneczne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– kuchnia
– 2 pokoje
– kuchnia
– łazienka z wc
– garderoba
– balkon.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale aranżacyjnym – możliwość wydzielenia trzeciego, niezależnego pokoju poprzez oddzielenie salonu od kuchni.

Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-337)

Kontakt:
e-mail: m.wodzynska@wgn.pl