kameralne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Powierzchnia 89,83 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 7 999 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z 4 pokoi i usytuowany jest na I piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Budynek wzniesiony w 2013 roku. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku północ – południe – wschód. Cena – 718 555 złotych. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle klimatycznym miejscu, w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy, co stanowi enklawę dla osób szukających ucieczki przed wielkomiejskim hałasem. Na wyciągnięcie ręki znajduje się sklep osiedlowy znanej sieci, lokal usługowy, przedszkole itd. Lokalizacja zapewnia znakomitą komunikację zarówno trójmiejskich dzielnic oraz w kierunku Obwodnicy Trójmiejskiej.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaprojektowane w skandynawskim stylu przez studio projektowe. Wnętrze tworzą: salon + balkon + kuchnia + 3 sypialnie + łazienka + garderoba. Warto podkreślić, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje wyposażenie stałe. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależne miejsce parkingowe w garażowej hali oraz dodatkowe miejsce parkingowe naziemne. Ponadto istnieje opcja zakupu pozostałych elementów wyposażenia w cenie 30 000 zł. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-381)

Kontakt:
e-mail: k.stachowska.jurgiel@wgn.pl