nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 1,248 mln złotych. Powierzchnia 104 metry kwadratowe w przeliczeniu za metr daje pułap cenowy 12 000 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. II piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 2004 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją malowniczą lokalizacją w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, co pozwala nam na bezpośrednią styczność z naturą. To doskonałe miejsce dla osób szukających spokoju, ciszy i wypoczynku przy jednoczesnym bliskim dostępie do pełnej infrastruktury tętniącego życiem miasta (w pobliżu sklep, dyskont znanej sieci, słynna i lubiana przez mieszkańców galeria handlowa, kolejne centrum handlowe etc).

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– taras
– przedpokój
– korytarz
– garderoba
– salon
– aneks kuchenny
– spiżarnia
– pomieszczenie gospodarcze
– 2 łazienki
– 2 sypialnie
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców luksusowego apartamentu na sprzedaż jest nowoczesna instalacja alarmowa oraz antywłamaniowe rolety w oknach.  Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy duży, darmowy, miejski parking na około 40 samochodów wokół budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży po generalnym remoncie. Niezwykle efektownie wygląda podwieszany sufit w salonie, wygłuszony materiałem akustycznym z instalacją audio-video oraz oświetleniem LED-owym.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-442)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl