komfortowy salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Cena – 439 000 złotych. Powierzchnia 49,82 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 8 812 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 2 pokoi i usytuowany jest na II piętrze w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Wystawa okien na wschód. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 1949 roku.

Prestiżowa lokalizacja przy jednej z najbardziej znanych ulic Gdańska to kolejna z długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W pobliżu kompletna, rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa (3 galerie handlowe, banki, poczta, szkoły oraz poradnia zdrowia) oraz wyższe uczelnie. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem, np., dla studentów bądź osób ceniących wielkomiejski klimat.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż kompletnie umeblowane:
– salon
– sypialnia
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka z wc
– pomieszczenia gospodarczego.
Warto podkreślić, że w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży wstawione są okna o najwyższym wskaźniku izolacyjności dźwięku i ciepła.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym doń pomieszczeniem piwnicznym. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy miejsce postojowe na ogrodzonym parkingu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-152)

Kontakt:
e-mail: k.stachowska.jurgiel@wgn.pl
tel. +48 736 026 650