nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 11 993 zł/m2 oraz funkcjonalnym rozkładem 3 pokoi. Między innymi dzięki temu luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku 6-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaż zapewnia wysoki poziom życia. Cena – 674 000 złotych. Funkcjonalny metraż 56,2 m2, ekspozycja okien na północny zachód oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Budynek pochodzi z 2009 roku.

Unikalna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie pasa nadmorskiego, w otoczeniu zieleni to pierwsza z najmocniejszych zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Docenią to w szczególności amatorzy aktywnego wypoczynku, gdyż w okolicy nie brakuje terenów rekreacyjnych. To również świetny punkt pod kątem infrastruktury, gdyż nieopodal mieszczą się liczne punkty handlowo-usługowe, centra handlowe, szkoły, przedszkola, basen, kościół, szpital, przychodnię lekarską etc. Na zmotoryzowanych czeka wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– garderoba
– łazienka z wc
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 3,21 m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się dla rodziny ceniącej prestiż, komfort, najwyższy standard życia, przestrzeń oraz ciszę. Zapraszam do kontaktu. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-507)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl