po lewej salon, po prawej aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków. Cena – 289 000 złotych. Powierzchnia 33 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 8 758 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży typu studio, kawalerka (1 pokój) usytuowany jest na parterze w 5-kondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku południowy zachód. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 2013 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ogrodem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany także dla inwestorów. Mocnym atutem jest tu znakomita lokalizacja w pobliżu kompletnej, rozwiniętej infrastruktury (sklepów, szkoły, przedszkola). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może niezwykle niskimi opłatami administracyjnymi. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje miejsce parkingowe. Dla każdego przygotowano komórkę lokatorską (5 m2). Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-153)

Kontakt:
e-mail: k.stachowska.jurgiel@wgn.pl
tel. +48 736 026 650