nowocześnie zaaranżowane wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 850 tys. złotych oraz komfortowa powierzchnia 54,5 mkw. w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2014 roku. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne drugie piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 15 596 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + przedpokój + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. na rodziny posiadające samochód czeka przynależne miejsce parkingowe na podziemnym parkingu (dodatkowo płatne). Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka doskonałą lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji, tuż nad Motławą. W pobliżu wszystkie najciekawsze zabytki Gdańska, obiekty kultury i rozrywki.

Zapraszam do kontaktu. W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (008-577)

Kontakt:
e-mail: d.mazerant@wgn.pl