minimalistyczny wystrój wnętrza ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym klientom, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 670 000 złotych, 3 pokoje oraz położenie na V piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 55 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 12 182 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 7-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2017 roku. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją prestiżową lokalizacją w samym sercu Gdańska. Okolica uchodzi za centrum kultury i rozrywki. Nieopodal przepływa Motława. Znajdziemy tu również gdańską marinę, Filharmonię Bałtycką, Żurawia oraz ulicę Długą. Na wyciągnięcie ręki znajduje się wiele restauracji, sklepów, szkół, ośrodków zdrowia, sklepów oraz przedszkoli.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 2 pokoje
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest kompletnie wyremontowane, umeblowane i wyposażony w sprzęt AGD.

Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy przynależne miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej (dodatkowo płatne). Bardzo funkcjonalnym udogodnieniem jest także komórka lokatorska (również dodatkowo płatne). Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-592)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl