komfortowa kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2016 roku o czterech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 670 tys. złotych (9 571 zł/m2) oraz adekwatną do liczby pokoi powierzchnię 70 m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się lokalizacją w cichej dzielnicy, estetycznie wykończonym wnętrzem oraz nieskazitelną elegancją. Na wyciągnięcie ręki żłobki, punkty usługowe, sklepy etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na zamkniętym osiedlu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:  garderoba + wc + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż wraz z wyposażeniem. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest niezwykle słoneczne. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca postojowe ogólnodostępne na terenie osiedla.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-609)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl