po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 674 tys. złotych, trzy pokoje a także położenie na parterze. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 56, 2 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 11 993 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2009 roku. Ekspozycja okien na północny zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla rodziny ceniącej prestiż, komfort, wysoki standard życia, przestrzeń, a także ciszę. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica o pow. 3, 21 mkw. Pozostałe pomieszczenia to: przedpokój + łazienka z wc + garderoba + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód docenią liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w otoczeniu bogatej infrastruktury:
– przychodnie lekarskie
– szpital
– kościół
– basen
– przedszkola
– szkoły
– centra handlowe
– punkty handlowo-usługowe
– tereny rekreacyjne.
Luksusowy apartament zachwyca swoją unikatową lokalizacją w sąsiedztwie pasa nadmorskiego.

Zapraszam do kontaktu. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-507)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl