wizualizacja prezentująca luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 788 tys. złotych, a także duża powierzchnia 65, 06 mkw. w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2019 roku. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne pierwsze piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 12 112 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu dzięki między innymi panelom fotowoltaicznym umożliwiającym czerpanie energii ze światła słonecznego, a także energooszczędnym i ekologicznym oświetleniu LED- owym z czujnikami ruchu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa (całodobowy monitoring, lobby z portierem). Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażono w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np. światłowodowy Internet, zdalne sterowanie systemu bezpieczeństwa, urządzeń elektronicznych i oświetlenia oraz inteligentny system zarządzania bezpieczeństwem, a także urządzeniami elektronicznymi.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim industrialnym designem. Rodziny posiadające samochód docenią miejsce w hali garażowej (dodatkowo płatne 35 000 zł) oraz komórkę lokatorską (dodatkowo płatne 20 000 zł). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + hol + kuchnia + 2 łazienki + 2 sypialnie + pokój dzienny. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest na pewno pomieszczenie na jednoślad.

Luksusowy apartament do sprzedaż o ogromnym potencjale; świetnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie turystom albo/i odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Sprzyja temu malownicza lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie bulwaru nadmorskiego, zaledwie 10 minut spacerem od plaży. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub jego remont. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 8527. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-1999)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl